Koncem roku vznikla v našem klubu myšlenka natáčet rozhovory s pedagogy, kteří jsou často velmi zajímavými a inspirativními osobnostmi. Tohoto projektu se ujali naši noví členové z prvního ročníku, kteří si na svůj první rozhovor pozvali paní profesorku Demlovou. Doplníme, že paní profesorka působí na katedře matematiky a studenti se s ní mohou potkat v mnoha předmětech, jako jsou Logika a grafy, Jazyky, automaty a gramatiky nebo Diskrétní matematika a logika. V rozhovoru si náš moderátor Daniil s paní profesorkou povídal zejména o studentech, úskalích distanční výuky, o tom, jak se dostala k matematice nebo jak tráví svůj volný čas. Protože se rozhovor velmi vydařil, budeme se snažit v projektu pokračovat a přinést vám rozhovory s dalšími pedagogy a zajímavými osobnostmi spojenými s naší fakultou. Závěrem bychom rádi poděkovali paní profesorce Demlové za ochotu a zapojení do této akce.