Začátkem adventu jsme oslovili některé vyučující, jestli by si pro studenty před Vánoci připravili krátký video vzkaz s přáním k Vánocům a do nového roku, abychom je v době výuky na dálku také trochu potěšili. Své video přání nám zaslalo celkem 6 vyučujících, kterým moc děkujeme za účast a moc si toho vážíme. Tato videa spolu s úvodním a závěrečným vzkazem od hlavních organizátorek projektu vycházela na našich sociálních sítích Facebook a Instagram od 16. do 23. 12. a měla spoustu pozitivních ohlasů a reakcí. Za sdílení také děkujeme PR fakulty, kteří nám tak pomohli oslovit širší základnu studentů. Vzhledem k pozitivním ohlasům, zájmu studentů o videa i práci a nápaditosti vyučujících při jejich vytváření nelze projekt hodnotit jinak než pozitivně a věříme, že své hlavní poslání, tedy zlepšit studentům před Vánoci náladu, splnil také.

Jednotlivá videa můžete zhlédnout níže.