Obdobně jako v listopadu jsme pro studenty připravili předvánoční setkání formou game party, abychom alespoň trochu nahradili naši tradiční akci Vánoce na FELu, kterou nebylo možné uskutečnit. Termín akce jsme zvolili poslední sobotu před Vánoci 19. 12. od 19:00. Kromě počítačových her z předchozí game party a pravidelných hraní, jsme přidali i některé online deskové hry. Zejména abychom oslovili i ty, kteří tradičním počítačovým hrám příliš neholdují.

Zvolený předvánoční termín bohužel studenty příliš neoslovil, protože se připojilo jen okolo 10 účastníků. Trochu komornější atmosféra, ve které akce probíhala, měla však také své kouzlo. Vzhledem k nízkému počtu nebylo třeba se rozdělovat do skupinek, a tak si všichni během celého večera společně zahráli několik různých her, které byly nachystané. Game party se tak i přes nižší účast vydařila a věříme, že se s ostatními studenty, kteří nemohli dorazit, potkáme na některé z našich dalších akcí.