Dne 27. 9. od 9 hodin se v místnosti T2:C3:337 konala prezentace HELP! pro studenty prvního ročníku. Studenti vyšších ročníků – členové klubu +/-FEL odpovídali na otázky, týkající se studia na FELu.

Prezentace byla rozdělená do několika části. Studenti se mohli dozvědět, jak se zorientovat po fakultě (jak na Karlové náměstí, tak i v Dejvicích), jak funguje struktura celé univerzity, ale i samotné fakulty. Také bylo vysvětleno jak si studenti můžou zařídit průkaz ČVUT nebo ISIC kartu. V další části prezentace bylo uvedeno připojení na internet, školní mail a ostatní podpurné sytémy. V prezentaci byly objasněny i zápisy předmětů a požadavky na uspěsné ukončení semestru.

Následovala diskuze a prváci se mohli ptát stařších kolegů. Děkujeme za účast a doufáme, že vám prezentace ulehčila první týdny na fakultě.

Prezentaci z přednášky najdete zde.

Za +/-FEL Martin Šťastný, Anna Pražanová a Alma Deleut