4. 5. se konal v kampusu Dejvice Lesamáj – Technicky dejvický Majáles, kde jsme měli ve studentské vesničce stánek s malou aktivitkou, kterou byla výroba vlastních placek. Návštěvníci si u nás mohli na připravenou šablonku nakreslit libovolný motiv, který jsme jim zvěčnili na plackovači. Přestože aktivita neměla příliš společného s elektrotechnikou ani ostatními činnostmi našeho klubu, u návštěvníků měla úspěch a náš stánek byl hojně navštěvován. Postupně k nám tak zavítala řada studentů z ostatních studentských klubů, fakult i univerzit, s nimiž jsme se mohli při vyrábění krátce seznámit a popovídat si. Hlavní cíl, kterým pro nás bylo prezentovat klub na celouniverzitní úrovni a potkat se s ostatními studenty, akce splnila. Proto ji hodnotíme jako vydařenou a rádi se zapojíme i v příštím roce.