Pro studenty prvního ročníku jsme na začátku prosince uspořádali druhou přednášku HELP!, která byla tentokrát zejména o zápočtech, přihlašování se na zkoušky, jejich průběhu a zápisech předmětů na další semestr. Zmíněny byly rovněž různé užitečné odkazy a velký prostor byl věnován i dotazům zúčastněných studentů. Kvůli horší epidemické situaci jsme celou přednášku raději přesunuli do online prostoru. Tento způsob konání má ale i své výhody, protože umožňuje snadno pořídit záznam celé přednášky a nabízí studentům možnost připojit se odkudkoliv.

Celkově se přednáška vydařila a radost nám udělala i poměrně vysoká účast, která byla přes 60 účastníků. Ti, kteří přednášku nestihli a chtěli by se na ni podívat zpětně, mají možnost ji zhlédnout ze záznamu v kanálu akce na MS Teams.