Ve čtvrtek 7. 12. jsme uspořádali náš v pořadí již čtvrtý šachový turnaj. Hrálo se devět kol s časovou dotací 3+2. Stejně jako minulý semestr se zúčastnilo ohromných 36 hráčů a hráček. I pro tento turnaj jsme si potřebovali vypůjčit šachovnice od našich hráčů, za což všem děkujeme.

Pro vyhodnocení turnaje jsme se rozhodli vytvořit dvě různé kategorie: dámský a hlavní turnaj. V dámském turnaji se na prvních třech místech umístily Oleksandra Kroniichuk, Karin Beranová a Ainura Sovet. Oceněna byla i 4. umístěná. Hlavní turnaj vyhrál Ondřej Staněk, druhé místo obsadila Oleksandra Kroniichuk a na třetí příčce se umístil Martin Krutský.

Pro hráče bylo také připravené tradiční občerstvení. K dispozici bylo mnoho druhů nápojů, banány a samozřejmě nechyběla ani pizza. Občerstvení i ceny pro vítěze nám poskytlo PR oddělení FEL ČVUT. Spolu s turnajem probíhal i vánoční večírek SIT, který se ukázal být skvělým zpestřením naší akce. Hráčům děkujeme za účast a rádi se s nimi uvidíme i příští semestr.

Kategorie: Novinky