První listopadovou sobotu 7. 11. jsme pro studenty na FEL Discordu uspořádali FEL game party. Cílem akce nebylo jen zahrát si počítačové hry, ale také se alespoň přes internet potkat s ostatními studenty a trochu si odpočinout od učení. Termín akce i jednotlivé počítačové hry byly vybrány na základě hlasování. Zvoleny byly nakonec 3 hry – Among Us, Minecraft a CS:GO. Navíc byla celá akce mírně laděna v duchu Halloweenu a v jejím průběhu se mohli účastníci ostatním pochlubit halloweenskou výzdobou svého počítače.

Game party probíhala od 18:30 a postupně se připojilo přes 40 hráčů. Pro každou hru byly vytvořeny voice-roomy, ve kterých spolu mohli hráči komunikovat. Největší popularitě se těšila hra Among Us, kterou hrálo okolo dvaceti studentů. Konec akce nebyl nijak stanoven a někteří účastníci vydrželi hrát dlouho do noci. Zájem studentů o akci nás velmi potěšil, a protože měla velmi kladnou odezvu, byla v podobném formátu jednou za čtrnáct dní pořádána pravidelná hraní, která proběhla 21. 11. a 5. 12.