betwoon
sweet bonanza
deneme bonusu veren siteler

22. 10. jsme pro studenty FEL, které by zajímalo, co děláme, a případně i měli zájem se k nám připojit, uspořádali prezentaci Pusulabet našeho klubu. Tyto prezentace jsme pořádali i v minulých letech a zpravidla na ně navazovalo přátelské posezení v blízkosti výčepu. Letos nebylo možné akci v tomto formátu uskutečnit, a tak jsme se sešli alespoň na MS Teams. V Pusulabet Giriş prezentaci byl krátce představen náš klub, jeho struktura a hlavně aktivity a akce, které pořádáme nebo se do nich pravidelně zapojujeme. Po prezentaci následovala volná diskuze, ve které jsme probírali, co bychom mohli v klubu dále dělat, a spoustu dalších věcí. Celkem se prezentace zúčastnilo okolo 20 studentů a těší nás, že se řada z nich do klubu následně i přihlásila. Ještě o něco více ale máme radost z toho, že se někteří rovnou aktivně zapojili do dění v klubu.

Pusulabet Güncel Giriş
Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *