Dne 4. září 2019 proběhl v parku před kampusem v Dejvicích Festival vědy, kterého se zúčastnilo přibližně 17 500 osob. Lidé mohli navštívit 115 různých expozic, z nichž dvě byly prezentovány zaměstnanci a studenty ČVUT FEL.

Fakultní expozici měli na starosti dva technologové z oboru Elektrotechnika, energetika a management, kteří prováděli se zájemci elektrochemický pokus, při kterém rozezněli piezoelektrický reproduktor. Zároveň měli vystavené zařízení ukazující účinnost jednoduchého fotovoltaického systému, který byl vyvinut v našich laboratořích z moderních materiálů.

Druhou část expozice ČVUT FEL prezentovali studenti. Předváděli sesbírané pokusy a zařízení z Katedry měření a Institutu intermedií. Nejvyšší zájem na tomto stánku budilo „Banana Piano“, ale i pokusy s magnety přitáhly dost pozornosti. Všichni studenti, kteří vypomáhali na tomto stánku, jsou aktivními členy klubu +/-FEL.