Nástup na VŠ se blíží, a tak si pro nově nastupující studenty do bakalářského studia studentský klub +/-FEL připravil webový rozcestník HELP! V přehledné grafice nalezneš 8 dlaždic, kde ti každá osvětlí taje vysokoškolského života.

Utáboř se tě seznámí s ubytovacími a stravovacími možnostmi na ČVUT. V sekci Zapoj se do systému se dozvíš, jak se přihlásit do školního mailu, do KOmponenty Studium a dalších systému. Nerozumíš pojmům semestr a kredit, či chceš znát hodnotící kritéria? Všechny informace najdeš ve Studuj. Před i během studia potkáš spoustu lidí, pro lepší přehlednost seznamovacích kurzů a soc. sítí jsme pro tebe připravili dlaždici Seznam se. Víš, kdo je rektor, či děkan? Ne? Nevadí! Poznej FEL je tu právě od toho! Nejen studiem se studenti zabavují, na FEL a ČVUT je několik organizací, kam se můžeš zapojit a získat tak nedocenitelné zkušenosti a znalosti – Dělej co tě baví.  Mnoho rad a typů můžeš získat od starších spolužáků, proto tu máme Zeptej se starších, tuto část ještě bohužel připravujeme. Studium na FEL–ČVUT je velmi náročné a není žádoucí, aby ti ujel vlak, proto tu máme poslední dlaždici Nezůstaň pozadu!, kde najdeš doučovací kurzy a další zajímavé informace.

Pokud bys měl/a pocit, že ti něco chybí, tak nám napiš na pmfel@fel.cvut.cz a my informace doplníme.